استایل تو چیه؟

استایل تو چیه؟

 استایل کلاسیک

بیشتر رنگ های خنثی سفید، خاکی، آبی و خاکستری می پوشند. سبک سنتی و شسته رفته ای دارند و دنبال جلب توجه نیستند. بیشتر دنبال خرید آیتم های کاربردی و مورد نیاز هر فصل هستند. لباس های راحت می پوشند و طرفدار سادگی اند.

استایل شیک امروزی

معمولاً استایل شون تک رنگ و مونوکروم مشکی سفید یا رنگ های خنثی هستش. از ترندها و مد روزاستقبال می‌کنند. اغلب کیف های کوچک رنگ روشن انتخاب می کنند. نظر بقیه در موردشون اینه که خیلی استقلال و قدرت دارند.

استایل ویمسیکال

افرادی که این استایل رو دارن کمدشون رنگی رنگیه به ندرت رنگ سیاه می پوشن. طرفدار لباس های طرح دار هستند مثل گل گلی، راه راه و خال خالی. لباس های بلند و گشاد رنگی را هم خیلی دوست دارن و کلاً استایل شون شلوغه.

استایل بوهو

علااقه مند به لباس های خیلی گشاد و راحت، اکسسوری های بزرگ و به تعداد زیاد، رنگ های گرم مثل قرمز، طرح مثل پلنگی آستین های ریشی چین‌دار و بزرگ هستند. عاشق پوشیدن لباس با دامن بلند و گشاد.

استایل آوانگارد 

جلوتر از زمان حال هستند. تیپ هنری طور دارن. توی استایل شوند هیچ تقارنی پیدا نمیشه. رنگ های مشکی و تیره را دوست دارن. خیلی خاص و توی چشم هستند و توی کمدشون چیزهای عجیبی پیدا میشه که احتمالاً توی کمد هر کسی نیست.

https://www.komodaa.com/

پیش از این هم در مورد استایل‌های متفاوت نوشته ایم. چون در خانواده جی استایل این نکته خیلی اهمیت داره که برای هر سلیقه و سبک لباس پوشیدنی بتونی انتخاب داشته باشی. 

هر کسی با استایل خاص خودش میتونه سبک متفاوتی و به وجود بیاره. شاید اگر بری و توی کمدت نگاه کوچولو بندازی متوجه بشی که بیشتر از چه سبکی خوشت اومده و یا اینکه میتونی به اینستاگرام J style سر بزنی و استایل های متفاوتی و اونجا پیدا کنی.

.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *