8 تا از بهترین رنگهای سال 2020 که با شلوار جین شما ست می‌شود

8 تا از بهترین رنگهای سال 2020 که با شلوار جین شما ست می‌شود

The Top 8 Color Trends of 2020 That Pair Perfectly with Your Jeans

شکی نیست که رنگ ها قدرت تأثیرگذاری بر احساسات و خلق و خوی ما را دارند. و برای بهار / تابستان سال 2020 ، طراحان بدون شک روح ما را با رنگهای روشن بالا نگه‌ می‌دارند. از رنگ زنده نارنجی تا قرمز مایل به قرمز آتشین ،رنگ ملایم و نزدیک به سبز پسته که مثل بستنی میوه‌ای است،صورتی و آبی مطمئناً چیزی متناسب با هر نوع سلیقه ای وجود دارد. و نگران نباشید رنگ بژ راه زیادی برای دور زدن دارد، اما فشن‌های زیادی نیز گزینه های خنثی خوبی را ارائه دادند – از سبز جوانه ای تا قهوه ای دارچین….

قرمز مرواریدی

جسورانه ، روشن ، گرم و پرانرژی ، این رنگ آتشین قرمز از اعتماد به نفس شما تجلی می‌شود و بی تردید جملهای متبحرانه بیان می‌کند. بدون شک این رنگ با هر جین آبی در کمد شما هماهنگ خواهد شد. در این روزها می‌توانید ژاکت قرمز را با جین های خود جفت کنید.

سبز پسته‌ای

رنگ میناکاری سبز اکنون چند فصل است که روند جالبی را نشان می دهد و هیچ نشانه ای از کم شدن این رنگ نشان نمی‌دهد! سبک و تازه ، تضمین می کنیم که رنگ پسته‌ای به عنوان جدیدترین و نچرال‌ترین رنگ برای شما در فصل پیش رو عمل می‌کند.

پوست پرتقالی

سایه های اشباع شده نارنجی در مدهای فشنی به شکل لباس های شاد ، جلیقه های براق و بلوزهای ظریف و لطیف حاکم شد.  رنگ جسورانه کاملاً با شلوارجین روشن ست است.

صورتی باله‌ای

ظریف و زنانه ، فشن شوها مجموعه کاملی از مجموعه های زیبا را در رنگ های صورتی کمرنگ و شیرین به ارمغان می‌آورد. این رنگ با هر جین از رنگ آبی روشن تا خاکستری تیره و سفید بسیار عالی به نظر می رسد. پیراهن یا ژاکت سبک را در رنگ ساکارین یا صورتی خیلی کمرنگ هم امتحان کنید.

آبی کمرنگ

آرامش و آسایش بر روی چشم ها ، این رنگ آبی نرم و ملایم  بسیار قابل اعتماد و مطمئن بر روی شلوار جین شما است. برای یک کنتراست واضح با جین می‌توانید از رنگ سفید هم استفاده کنید.

زعفرانی

سایه گرم رنگ نارنجی و زرد ، به هرگونه ظاهری رنگ خوبی می‌بخشد. پارچه هایی را که در فشن شوها وجود دارند – از قلاب دوزی تا ساتن – به خصوص رنگ تند با جین تیره بهتر هماهنگ شده است.

قهوه ای روشن

رنگ های قهوه ای روشن ، برنزه و بژ همچنان مورد علاقه در فشن شوها هستند. آنها به زیبایی با شلوار جین سفید ، آبی ، بژ جفت می شوند. یک ژاکت پیراهن با الهام از دهه 70 میلادی را امتحان کنید تا روند آن را ادامه دهید و کامل شود.

صورتی باربی

از همه لباس های پارچه ای گرفته تا آستین های آستین پف دار دیده می‌شود ، صورتی فوسیایی که قرار است در بهار و تابستان بر لباسهای ما حاکم شود. این رنگ پر جنب و جوش برای چرخاندن سرها بر روی شما حتمی است. با یک شلوار جین آبی روشن ، یک پیراهن شیک را جفت کنید.

https://www.whowhatwear.com/fashion-color-trends-2020/slide31

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *