استایل کت شلواری رو دوست داری؟

استایل کت شلواری رو دوست داری؟

راحت بودن در هر ملاقاتی می تونه بسیار پیچیده باشه مخصوصا وقتی که شما لباس های ست، جدید و ترند به تن کردید. این چیزی هست که من امروزمیخوام در موردش صحبت کنم.

شما هیچ وقت نمی توانید انکار کنید که راحتی، آرامش را با خودش میاره و لباس هایی که با هم ست میشن یا بهتر بگم لباس‌هایی که کمی رسمی تر هستند مثل کت شلوار برای ملاقات ها، سرکار رفتن ها و… میتونن یک جرقه‌ای باشن برای طراحی چون امروزه با اینکه هم باید رسمی به‌نظر بیایی باید جذاب هم باشی.

در واقع این نوع سبک چرخش جدیدی در سبک های مدرن امروزی داره. همین طوری که شما بسیار شیک و استایلیش به نظر می‌رسید، میتونید هم اسپورت با کفش های کتونی بسیار چشم گیر هم ظاهر شوید. در حالی که در یک چشم به هم زدن جواهرات و اکسسوری های پر زرق می‌توانند سبک اسپرت را به یک سبک رسمی تبدیل کنند. برای آماده شدن و به خیابان رفتن هم میتونه جالب باشه.

ما در این فصل نگاهی داریم به سبک های مختلف و جذاب. از رنگهای انتخابی گرفته تا پارچه های لنین سبک و رنگ روشن و همین طور ست های شلوارک و کت، که بسیار جذاب و مورد علاقه خودم هم هست.

 در اینجا بحث ترند‌های مختلف از اسپورت تا سبک های جذابتر نگاهی می کنیم:

بهار و تابستان چیزی ندارند بگن به جز اینکه آماده بشن برای پارچه های سبک و نخی مانند لنین خودم عاشق این سبک هستم با این مدل پارچه درست میشه با اینکه خیلی راحت هستند، تمام روز می توانند آزادانه در اون حرکت کنم. همچنین می تونه هم خیلی جذاب و چشمگیر باشه و حس شیک پوشی رو به من بده.  معمولاً این سبک پارچه با رنگ های نود(رنگ های ملایم که در طیف کرمی صورتی و نخودی رنگ هستند و با هم ترکیب می شوند) در کنار هم خیلی زیباتر میشن.

 اگر بخواهم مثالی از مدل های اسپرت و خیابانی بزنم باید بگم که مانتوهای سایز بزرگ با دامن شلواری قد 90 و یا بلندتر که روی کفش را بپوشانند و همچنین دامن‌هایی پیلیسه‌ای و با برش های کلوش(امیدوارم درست نوشته باشم) برای این مدل پارچه و این رنگ بسیار شیک هستند.

 ست های کت و شلوار در رنگ های مختلف بسیار نامحدود و بی پایان هستند.  وسوسه‌ داشتن یک ست کامل و زیبا به رنگ صورتی با کیف قلاب بافی شده، یک جفت کتانی سفید با هر رنگی که بخواهیم می تونید با این سبک ست کنید.

ست های شلوارکی دستاورد دهه ۹۰ میلادی هستند ولی اگر شما علاقه دارید که این سبک را امتحان کنید، می توانید از ست های سفید و مشکی شروع کنید. این تیشرت و شلوارک با کت بسیار زیبا که جزئیات اون به خوبی پیدا هست میتونه با یک کفش پاشنه دار و یا حتی کفش کتونی برای یک مهمانی کمی رسمی هم مناسب باشه.

اگر این مدل پوشش را بخواهیم برای ست کردن مانتو برای خیابان در نظر بگیریم یک وست یا مانتوهای با برش آزاد مشکی با یک شومیز سفید و یا رنگ روشن و دامن همرنگ وسط چقدر زیبا و شیک است. این مدل ست ها را معمولاً با صندل های جلوباز و یا طرح های گرافیکی ست می کنند.

HOW TO STYLE: CASUAL SUITS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *