6 تا از ترندهای مهم بهار رو میدونی چیه؟

6 تا از ترندهای مهم بهار رو میدونی چیه؟

میخوای لباست رو امسال با کدوم سبک بخری؟

آنچه واقعاً منتظر آن هستیم شروع یک فصل جدید و مجموعه های جدیدی هست که با آن همراه هستند. ما 6 مجموعه بهاری را گردآوری کرده ایم که در کل فصل، روی کمد لباس شما تأثیر میزاره.

بالاخره تموم می‌شه – روزهای کوتاه زمستونی و شب‌های بلندش تموم می‌شن و می‌رسیم به روزهایی که آفتاب بیشتر برای ما می‌درخشه و ما بهتر می‌تونیم به فکر کمد لباس جدیدمون در فصل جدید باشیم  – هفته مد گرایش های زیادی را برای ما فراهم کرده است تا به آستین های پوفی و طرح چاپی سلام کنیم، اما این شش مجموعه از ترندهایی هستند که کمد لباس شما را برای چند ماه آینده شکل می دهند.

  1. زیبا و فانتزی

اگر عاشق جزئیات زنانه و زیبا هستید – این روند رمانتیک بهاری برای شما مناسب است – پس به پارچه ابریشمی ، گل، مدل‌های فانتزی و جزئیات حجیم فکر کنید.

یک روند با طراوت و زیبا با هدف تزریق برخی از حس‌های زنانگی به گنجه های بهاری ما وارد شده.

  1. لطیف ولی مردونه

این ترند از مدل‌های پسرونه الهام گرفته؛ اما به بهترین وجه. لباس های گشاد و آستین بلندی رو ارائه کرده که ظاهری زیبا، فوری و مجلل در این فصل به شما می دهد.

مثال این مدل امسال همه جا خواهد بود.

یکی از علاقه مندی های شخصی ما از ترندهای بهاری ، روند آرام و نرمی هست که از طراحی سبک پسرانه الهام گرفته اما به طوری که اصلا مردونه به نظر نیاد.

  1. فرم رسمی

اگر امسال حس ماجراجویی، چیزی است که به دنبال آن هستید ، تکرار این ترند در این فصل یکی از بهترین‌ها هست که میتونید ازش استفاده کنید- به طوری که میتونه تاثیر‌گذارتر از فصل‌های قبل هم باشه. جزئیات شیک روی شلوار، تاپ و لباس به خوبی قابل مشاهده است.

این روند بهاری تعریف مد تابعی است. به معنی که تقریبا یکی از مدل‌هایی هست که هر سال زیاد استفاده می‌شه. این مجموعه بسیار جذاب هست.

  1. ملوان مدرن

با نزدیکتر شدن به تابستان ، ترندهای دریایی محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. با این حال، در این فصل بیشتر طرح‌های جدید با چاپ‌هایی بر روی نوارها می‌بینیم- بیشتر توسط طرح‌های محو و رنگ‌های آروم دیده ‌می‌شن. این ترند مدرن، تابستان را به وجد می آورد.

  1. فولکلوریک و عامیانه (شلوغ و عجیب غریب)

یک ترند مدرن در فصل‌های عامیانه، منسوجات دستبافی شده و قلاب دوزی و همچنین طرح‌های گل‌دوزی شده زنانه روی لباس‌ها نشانگر این مجموعه از طرح‌های فولکوریک هستند. همچنین چاپ های تیره و محو گل بر روی آستین کامل را، می‌تونید به راحتی ببینید.

این مجموعه مدرن بیشتر با جزئیات همراه است و نمی‌شه اون رو نادیده گرفت.

  1. یکی شدن طرح قدیم با جدید

طراحان این فصل با چشمان تازه ای به گذشته نگاه می‌کنند – اشکال ساده ، رنگ های گرم و چاپ های متضاد از چیزهایی است که از این ترند مکررا استفاده می‌شه.

سبک های Retro Inspired در صدر لیست خریدهای ما در این فصل قرار دارند.

آنچه قدیمی است، دوباره جدید است و ترندهای بهاری قطعاً با این همسو است.

what’s old is new again, and this spring’s fashion trends definitely align with this

https://www.shopstyle.com/shop/trends/spring-fashion-trends-2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *