10 تا از ترندترین استایل ها

10 تا از ترندترین استایل ها

بیشتر ببین      بهتر انتخاب کن               ادامه بده

 در واقع هر چیزی که در این احساس خوبی داری بهترین است و کسانی که فقط به دنبال مد روز هستند و هیچ وقت از خود راضی نمی شوند. پس همیشه به دنبال استایل خودت باش و به این باور داشته باش.

همیشه به دنبال استایل خودت باش و به این باور داشته باش

تلاش برای عوض کردن ذهن شما برای پوشیدن سبک لباس بازی مد است.

جی استایل باورداره که شما را با هر پوشش و احساس خوبی که از پوشیدن لباس ها می گیرید راضی نگه دارد. پس بهترین کار این است که با دیدن و انتخاب بهتر در بین سبک های مختلف stylish ، شانس بیشتری داشته باشین.

چگونه استایل خود را بسازیم؟

 با شروع فصل های جدید مدلهای جدید هم روی پیج های مختلف می روند. با رنگها و مدلهای مختلف شروع میشه تا استایل های متفاوتی که هر کسی رو میتونی به خودش جذب کنه.

بهترین استایل در بین مد های روز را حتی هر فرد نسبت به خودش است که میتونه شامل هر نوع استایلی بشه

·10  تا از ترندترین استایل ها:

  • مد روز:

 بله درست حدس زدید:  کسی که از مد روز پیروی می کنه احتمالاً در سال ۴ بار کمد لباس شب خالی و پر میشه، همیشه اخبار رو دنبال میکنه و به نظر میاد که الان از کت واکینگ اومده.

  • خودمونی:

وقتی که شما اسم این سبک را می شنوید حتماً به بی روح بودن این استایل هم فکر می کنید. در واقع این افراد هیچ چیز جسورانه ای را در کمد خودشون نگه نمی دارند و تنها به یک تیشرت و شلوار جین ساده، کیف و کفش رنگ هماهنگ را به هرچیزی  ترجیح می دهند.

این نگاه بسیار مدرن و ظریف است.

  • عجیب غریب:

 همین‌طور که اسم استایل توصیف می کند لباس ها و تمام اکسسوری ها عجیب و غریب هستند. ست کردن خیلی از چیزهایی که حتی تا به حال با هم ندیده اید، می توانید در این مجموعه ی جسورانه، چشم گیر و مرموز ببینید.  بیشتر از رنگ های پر جنب و جوش و چاپ های جذاب و جواهرات بزرگ استفاده می شود که از چند متر دورتر هم قابل دیدن هستند.

استایل چشم گیر و مرموز

  • بوهمی:

به این سبک، سبک بووه یا هیپی  هم می گویند. در واقع این استایل برای افرادی مناسب است که رفتار پر هیجان و عجیب غریبی دارند. این سبک با استفاده از زنجیر ها و حاشیه ها و طرح های مختلف با هم ترکیب می شوند. این سبک از افراد کلی و هیپی گرفته شده و این روزها بسیار ترند هست.

  • دخترانه: 

 سبک را می‌توان یکی از محبوب‌ترین خطاب کرد چون هم با اینکه استایل راحت و ساده ای دارد، بسیار از پارچه های به جنس تور و گلدار و رنگ های روشن استفاده می شود. در واقع همین طور که یک خانم منتظر شاهزاده اش هست، این استایل او را تبدیل به یک دختر دوست داشتنی و آراسته کرده است.

سبک دخترِِ دوست داشتنی و آراسته

  • ساده: 

این افراد بیشتر به صورت استایل دختر مدرسه ای ها شبیه هستند. مثل لباسهای یقه دار دامن های کوتاه مانتو های ساده و گشاد و موهای ساده. شاید ظاهری تقریب بند لوکس به نظر بیاید ولی به هیچ وجه گران نیست.

  • جذاب

 ا ول که شما نظر هر کسی را به خود جلب می کنید و دوم اینکه شما بسیار زیبا و جذاب خواهید بود. این سبک توسط پیراهن های مدرن و شلوارهای جین روسری و مانتو هایی به سبک براق یا کار شده است.

  • پر جنب و جوش:

این سبک برای کسانی است که می‌خواهند بگویند: ” سلام، به من نگاه کن، جهان” پر از لباس هایی با الگو هایی جذاب و شلوغ با طرح های نامتقارن و رنگ های مختلف و شاد است مثل رنگ های پاستیلی و شب رنگی با مدل های متفاوت.

سلام، به من نگاه کن، جهان

  • کلاسیک:

این سبک نگاهی به من ندارد. این استایل فقط برای راحتی فرد است و او را خوشحال میکند. شلوار های راه راه، کفش کتونی، مانتو و شال بسیار ساده با رنگ های خنثی است.

  • پانک:

 این استایل بیشتر چشمگیر است. به طوری که پانک‌ها  دوست دارند چرم بپوشند، مثلا در مورد شلوار، کاپشن، مانتو و همچنین به تازگی شالهای که با حاشیه چرم هم بسیارمد شده است. این پوشش بیشتر با چکمه های چرمی کامل می شن. این استایل بسیار جسورانه است.

الان می‌تونید استایل خودتون رو بشناسید و یا حتی اگر فکر می‌کنید که هر کدوم برای شما بهتر است رو انتخاب کنید و بر اساس اون استایل خرید کنید. در هر سال و حتی هر 10 سال یک بار سبک‌های متفاوتی شروع می‌شه .

شما کدوم استایل رو ترجیح می‌دید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *