Taking too long? Close loading screen.
جی استایلیش
فرصتی برای بهتر دیده شدن شما

10 کفش برتر برای خانم‌ها در سال 2020

10 کفش برتر برای خانم‌ها در سال 2020

جی استایلیش ترند کفش

خواه به کار بروید یا به یک کلوپ شبانه ، کفش های شیک ظاهر شما را بلندتر و کشیده تر می کنند و جلوه ای منحصر به فرد به هر لباس می بخشند. یک جفت چکمه بیانگر برای زمستان یا کفش های کتانی راحت و سبک برای تابستان داشته باشید ، سبک های بی شماری برای انتخاب وجود دارد. هیچ کس نمی تواند از کفش بینیاز باشد، پس منتظر چه هستید؟ بگذارید دنیا با این کفش های محبوب برای خانم ها در سال 2019 باند پرواز شما باشد.

1.چکمه های کابوی سیاه و سفید

جی استایلیش ترند کفش

با این چکمه های کابوی سیاه و سفید جالب از خیال وسترن خود لذت ببرید. یک جفت تا مچ پا یا جفتی که تا زانوی شما بالا می رود انتخاب کنید – آنها یک  مد کلاسیک بی انتها هستند که مداوم در کت واکینگ به حرکت می‌آیند. خواه آن را با یک جین آبی یا یک ست تک رنگ به نمایش بگذارید، این یک جفت است که توجه هر کسی را که از کنار آن می گذرد جلب می کند.

جی استایلیش ترند کفش

2.پاشنه سفید بچه گربه‌ای

جی استایلیش ترند کفش

با این کفش های پاشنه دار بچه گربه‌ای زیبا ، مد روز را به لباس خود اضافه کنید. رنگ سفید یکی از داغ ترین رنگ های کفش در این فصل است ، بنابراین آنها را با پوشیدن رنگهای اصلی یا پاستلی به نمایش بگذارید تا برجسته‌تر شوند. این کفش با شلوار جین و کت بارانی یا دامن میدی عالی به نظر می رسد. مهم نیست که چگونه آنها را ست کنید ، آنها برای کمد لباس هر خانمی ضروری است.

جی استایلیش ترند کفش

3.چکمه های راسته

جی استایلیش ترند کفش

با کفش فوق العاده تنگ که نمی توانید در آن قدم بزنید خداحافظی کنید و به این چکمه های راسته سلام کنید. آنها نه تنها با لباسهای بلند و راحت شگفت انگیز به نظر می رسند ، بلکه راهی عالی برای گرم نگه داشتن خود در هنگام کاهش دما هستند. اگر دوست دارید که ، این کفش ها را با دامن کوتاه و ژاکت بلند ست کنید، تمام روز به در خیابان و مهمانی ها خوش استایل به نظر میرسید.

جی استایلیش ترند کفش

4.پاشنه های آراسته

جی استایلیش ترند کفش

بگذارید پاهایتان با این پاشنه های تزئین شده زیبا به نظر آیند. خواه طلایی ، نقره ای یا کریستالی باشند ، آن رانمی توانید با یک کفش عادی اشتباه بگیرید. اگر آماده کارهای جدید هستید ، یک کفش طرحدار را انتخاب کنید یا چیزی را انتخاب کنید که جزئیات آن در پشت پاشنه باشد.

جی استایلیش ترند کفش

5.چکمه های پنجه مربعی

جی استایلیش ترند کفش

معلوم است که به لطف این چکمه ها ، مربع بودن است. طرح و برش ، پیچ و تاب جدیدی را در کفش های کلاسیک ایجاد می کند و ساخته شده است تا زیبا دیده شود. یک جفت تا مچ پا بپوشید و تزئینات رو بوت خود را به نمایش بگذارید ، یا به دنبال بوت بلند تا زانو بروید و آن را با دامن ست. این کفش ها در هر محیطی بسیار زیبا به نظر می رسند و جذاب هستند ، بنابراین می توانید آنها را برای همیشه در کمدتان حفظ کنید!

جی استایلیش ترند کفش

6.پاشنه گربه‌ای

جی استایلیش ترند کفش

با این پاشنه بچه گربه‌ای ، مد لباس خود را تغییر دهید. این سبک پاشنه با قد مینیاتوری و انگشتی، به هر لباسی زیبایی اضافه می کند. از یک چیز ساده گرفته تا یک طراح خاص، نمی توانید با این کفش خیره کننده نگاه نکنید.

جی استایلیش ترند کفش

7. چکمه های رزمی

جی استایلیش ترند کفش

به همه نشان دهید که منظور شما تجارت در یک جفت چکمه جنگی است. چه در حال سینه خیز رفتن در ارتش باشید و چه در خیابان های شهر قدم بزنید ، این کفش های سخت و شیک هر لباسی را بهم گره می زند. شلوار جین راک و یک کت با کفش ، یا چیزهایی را با یک سارافون ظریف و فوق العاده زنانه مخلوط کنید تا نتیجه نهایی بازگشت به دهه ‘90 باشد. مهم نیست که چطور اینها را بپوشید ، در مجموعه ای از این خانم ها، شما باحال ترین دختر خواهید بود.

جی استایلیش ترند کفش

8. کفش کتانی سفید

جی استایلیش ترند کفش

با کفش های کتانی سفید ، شیک و اسپرت را به سطح کاملا جدیدی برسانید. چه بخاطر این ترند و چه فقط راحتی، آنها را بپوشید ، این کفش ترکیبی کامل از تجملات و راحتی است. آن را با دامن بلند ، لگ  یا شلوار جین ست کنید ، و شما برای اداره جهان آماده خواهید شد.

جی استایلیش ترند کفش

9. چکمه های دو رنگ

جی استایلیش ترند کفش

حتی مخالفان به این چکمه های انگشتی دو رنگ جذب می شوند. چه کفش های مشکی و قهوه ای و چه آبی و سفید باشند ، این کفش های مخلوط و دو رنگ به هر لباسی که می پوشید عمق بیشتری می بخشد.با بوتهای از مچ پا تا زانو ، گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید بپوشید تا بتوانید شیک ترین فرد به نظر برسید.

جی استایلیش ترند کفش

10. صندل های لژدار با مچ بند

جی استایلیش ترند کفش

با یک جفت صندل لژدار آن احساس تابستانی را تجربه کنید. این بندها چه تا پای شما بالا بروند و چه به مچ پا بچسبند ، این کفش ها راهی عالی برای به نمایش گذاشتن سنجاق های روی صندل و خنک نگه داشتن پا هستند. کفش ها را با یک لباس راحت ست کنید تا یک احساس نیمه رسمی به لباس اضافه کنید ، یا آنها را با یک جوراب زیبا برای زوزهای فوق العاده سرد بپوشید.(این ترند از پارسال مد شده است.)

جی استایلیش ترند کفش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *