Taking too long? Close loading screen.
جی استایلیش
فرصتی برای بهتر دیده شدن شما

10 ترند برتر مد در پاییز / زمستان 2020

10 ترند برتر مد در پاییز / زمستان 2020

TOP 10 FASHION

با گذشت امسال داغ ترین سبک ها به بازار آمده اند آماده هستید که باهم مد سال ۲۰۲۰ پاییز و زمستان را ببینیم؟

 از ترکیب رنگ های خنثی گرفته تا هزاران سایه روشن دیگر همه چیز در این فصل وجود دارد.

1.کت و شلوارهای رنگ های روشن و شاد

Top 10 fashion

 از جاهای اداری گرفته تا خوردن نوشیدنی با دوستان به راحتی می توانید از این کت شلوارهای رنگ روشن استفاده کنید کت شلوار ها فوراً کمد لباسی شما را شاد و روشن می کند. به جای اینکه روی رنگ های سنتی و مدل های قدیمی بگذارید می توانید به راحتی رنگ آبی و قرمز را امتحان کنید البته این بسته ای کاملا به رنگ پوست شما دارد. حتی می‌توانید اکسسوری کیف و کفش های متضاد را با آن امتحان کنید. این گزینه به شما این امکان را می دهد تا در میان جمعیت برجسته تر دیده شوید.

Top 10 fashion

2.مانتو های چرمی قهوه ای

Top 10 fashion

 بگذارید هر چقدر که هوا می خواهد سردتر شود زیرک شما مانتو های چرمی به تن دارید این چند های مصنوعی یک گزینه کلاسیک برای این ماه های سرد است که همچنان هر ساله رواج دارد. شلوار چسباند یا دامن هایی به این سبک با آن ست کنید. حتی می توانید از کمر هایی به روی این مانتو ها استفاده کنید و یا آن را آزاد بگذارید. این در حالی است که بیشتر این مانتو ها با کیف های مشکی و خاکستری همراه شده اند.

Top 10 fashion

3.پوشیده از رنگ های طبیعی و نچرال

Top 10 fashion

 این یکی از طولانی ترین ترند های چند فصل گذشته است که به این زودی ها هم به جایی نمی رود لباس های تک رنگ و خنثی به راحتی با همه چیز ست میشود برای همه می‌تواند عالی به نظر برسد از کجا شلوارهای رنگ نود گرفته دامن های چرمی پلیور های ضخیم همه را می توانید با این رنگ انتخاب کنید. این فرصتی بی انتها برای کمد هر کسی است.

4. شلوار های گشاد  فرو رفته در چکمه ها

Top 10 fashion

 مخلوط کردن و راهی عالی برای کشف چیزهای جدیدی است و این همان چیزی است که ترند این فصل به حساب می آید. شلوارهای راسته خود را در چکمه هایتان فرو کنید. این باعث می شود که پیچ و تاب ظریفی استایل شما بدهد.  این استایل می تواند سبک خیلی ها باشد.

5. رنگ آبی همراه با رنگهای طبیعی

Top 10 fashion

 به عنوان یکی از برجسته ترین ترکیب رنگ های این فصل همراه با تن های خنثی با پیچ و تاب های رنگ های آبی بسیار زیبا هستند. برخی از داغ ترین رنگ های چند ماه اخیر را با هم ترکیب کنید تا چرخشی جادویی پیدا شود. کت و شلوار براق قهوه‌ای را انتخاب کنید و آن را با یک کیف آبی روشن ست کنید می توانید از مانتو و کت های قهوه ای چرمی هم در این ست استفاده کنید.

6. کت های ماکسی و بلند زرد رنگ

Top 10 fashion

شما می توانید در یکی از سردترین روزهای سال رنگ گرم زرد را به‌عنوان یک مانتو استفاده کنید زرد رنگی پرتلاطم و پر جنب و جوشی است احتمالاً هوای سرد از پس آن بر نمی آید می‌توانید آن را با پلیور های سفید و چکمه های قهوه ای نمایند ترک کنید

7. چکمه های رنگ کرم و شیری

Top 10 fashion

 این چکمه ها بسیار در ماه‌های سرد سال عالی به نظر می رسند و یک سایه گرم را ازرنگ کرم  به نمایش می‌گذارند. آنها را می توانید با یک پیراهن سیاه و یک پولیور سفید ست کنید.

Top 10 fashion

8. پترن ببری

Top 10 fashion

 هر فصل با یک پترن حیوانی جدیدی شروع می شود در این فصل ما به الگوی ببر شروع کردیم. چاپ جالب یک راه عالی برای زنده کردن لباس های تک رنگ بدون نیاز به مدلهای مختلفی است. این ترکیب می‌تواند با یک شلوار جین و لوازم های جانبی مثل کفش که طرح دار است بازی کند. این یک ترند ساده برای متفاوت کردن ظاهر شما است.

Top 10 fashion

9. کیف های دستی نرم پاپ کالر

Top 10 fashion

از برند بوتگا گرفته تا میو میو طراحان زیادی هستند که به استقبال این رفتند. کیف های چرمی برای روز های سرد مناسب تر هستند و روش های سرگرم کننده ای برای ست کردن آنها وجود دارد. در بین رنگ هایی که انتخاب می کنید این رنگ می‌تواند روشن تر و گرم تر به نظر بیاید مانند رنگ نارنجی یا آبی که بین رنگ‌های قهوه‌ای و خنثی خود را بیشتر نشان می‌دهد.

Top 10 fashion

10. گردنبند های زنجیری همراه با گوشواره های حلقه ای

Top 10 fashion

 وقتی نوبت به لوازم جانبی و اکسسوری میرسه گاهی اوقات باید بیشتر در مورد آنها صحبت شود چرا در این فصل به سبک لباس پوشیدن تان یک جفت گوشواره حلقه ای و خیره کننده اضافه نمیکنید؟

 این گزینه از جواهرات کلاسیک در طراحی با هر نوع لباسی بی انتها و جذاب هستند طلایی یا نقره ای هیچ فرقی نمی کند مهم این است که با لباس شما کمی رنگ تزریق کند. حتی مهم نیست که به کجا می روید می توانید با این  اکسسوریها  جذاب تر به نظر برسید.

در مقاله پیشین ترندهای گفته شده از کت واگینگ های برندهای مطرح و معروف از زبان مجله مد و استایل VOGUE بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *