چقدر از ست کردن رنگ‌ها میدونید؟

چقدر از ست کردن رنگ‌ها میدونید؟

این رنگ گرم و روشن اگر به خودی خود استفاده شود بسیار شیک و جذاب است ولی اگر دوست دارید که آن را با رنگ‌های گرم دیگر ترکیب کنید میتونید از  پالت رنگ بهاره استفاده کنید. ترکیب آن با رنگ مشکی برای بهار، رنگش رو روشنتر و ترکیب آن با رنگ خاکستری آن رو گرم میکند هرچقدر که با رنگ  تیره تر استفاده کنید، زردِ زردآلویی خودش رو بیشتر نشون میده.

 این رنگ فوق العاده بسیار برای بهار و تابستان امسال مناسب هست اگر دنبال یک لباس خاص می گردید باید بهتون بگم که از این رنگ حتماً استفاده کنید مخصوصاً برای کسانی بسیار مناسب است که رنگ موی بلوند یا مشکی تیره  با پوستی سفید داشته باشند. این رنگ شما را بسیار شاخص میکنه و انگار داره به تمام دنیا میده که به من نگاه کنید.

این صورتی خنک وزیبا بسیار می تونه با رنگ های مختلف پوشیده بشه و به هر رنگ پوستی سازگار هست این رنگ پریدگی در این رنگ صورتی نشان از دلسوزی پرورش و عشق بی قید و شرط است میتونه خاطرات اولیه دوران کودکی را که با پرورش و آسایش مادر همراه است را به شما یادآوری کنه. تقریباً اندکی قرمز و رنگ صورتی پاستیلی را با هم ادغام کرده است که دارای نشانه از اشتیاق و قدرت قرمز و نرم شده با خلوص باز بودن رنگ سفید است. خلاصه ی که این رنگ دوست داشتنی به حس  زنانه محبت آمیز و صمیمی تبدیل شده.

اولین چیزی که باید از این رنگ بدونیم این هست که رنگ اصیل ایرانی هستش در واقع رنگ لاجوردی از زمانهای بسیار قدیم در لباس های رسمی زنان و مردان ایران زمین نقش زیادی داشته. این رنگ بسیار شیک و اصیل هست هم می توان بسیار با لباس های اسپرت تان را ست کرد و یا بسیار رسمی آن را دید.  این رنگ بیشتر برای کسانی مناسب است که رنگ پوستی روشن و موهای مشکی دارند.

رنگ سبز ارتشی شاید رنگی باشه که کمتر کسی به آن دقت کند و یا آنکه بخواهد را برای مراسم خاصی انتخابش کند. ولی نباید ناگفته بماند که این رنگ بسیار کلاسیک و خاص است. خاص بودن این رنگ به چه دلیل میتونه باشه؟  بیشتر برای کسانی که این رنگ مناسب است که رنگ پوست گندمی دارند. و یا اینکه کسانی که نمیخوان زیاد جلب توجه کنند و در عین حال بسیار شیک به نظر برسند. اگر دقت کنید در طبیعت هم این رنگ بسیار زیاد هست و چشم را خسته نمی کند. پس از رنگی که انتخاب کرده اید بسیار هوشمندانه است زیرا که شاید بتونید این لباس را بارها به تن کنید بدون اینکه جلب توجه ای کرده باشد.

این رنگ هم رنگ سال نام گرفته که در پلت رنگ های بهاری جایی داره. میتونه با رنگ زرد گرم و یا نارنجی پخته ترکیب بسیار زیبایی رو نشون بده. لطفاً این رنگ را در لباس های جدید خود امتحان کنید و هیچ محدودیتی ندارد. سبز رو با رنگ های سفید قرمز نارنجی زرد یا آبی گرم می تونید جفت و جور کنید. اگر نگاه واضح و خیره کننده ای می خواهید رنگ مشکی با سبز با هم ترکیب کنید و یا حتی از رنگ خاکستری هم بیشتر میتونید استفاده کنید.

واقعاً این رنگ بسیار گرم  هست و توجه ها را به خودش جلب می کند اگر به دنبال این هستیم که بین  جمعیت زیادی شما فرد برجسته به نظر بیاین میتونی لباسی که به این رنگ باشه را انتخاب کنید. با این رنگ میتونیم بنفش را امتحان کنید برای هر مناسبت دیگری که باشه شما بسیار ایده آل به نظر می‌آید. در اینجا ما رنگ هایی را که با رنگ پرتقالی ترکیب می شوند را برای شما آورده ایم مخصوصاً رنگ سرمه ای و آبی لاجوردی می تونه خیلی مهم باشه در ترکیب این رنگ.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *