شما چه مدل شلواری رو مپسندید؟

شما چه مدل شلواری رو مپسندید؟

همانطور که همه شما می دانید ، شلوار هرگز نمی تواند استایل شما را کم و ناچیز به چشم بیاورد ، بلکه می تواند با تاپ های خنک ، لباس و حتی لباس و دامن یکدست شود و به استایل‌های شیک تبدیل شود. هر استایلی با هر مدل شلوار شدنی هست.

 در حال حاضر کدام سبک بسیار ترند شده که بتونه شما را بسیار شیک نشون بده؟  در این جا ما تصمیم گرفتیم که این پست را فقط اختصاص به مدل شلوار بدیم که نحوه پوشیدن آنها با تاب و بلوز های مختلف می تونه جدیدترین ایده ها را به شما بده.

به نظر می رسد که ما در حال برگشتن به مد های قدیمی هستیم بعد از گذشت چند دهه دوباره شلوار های زخمی و مام استایل شلوارهایی که با برش های آزاد هستند برگشتند به نظر می رسد که آنها بسیار ایده آل و مناسب برای تحصیل های آخر هفته هستند این شلوارها هم می‌توانند برای افرادی که با هیکل گلابی یا بسیار لاغر هستند مناسب باشد که ظاهر آنها را بسیار خاص می کند.

معمولا برای تابستان و بهار شلوارهای با رنگ روشن و تاب های رنگی بسیار مرسوم است.

 در این فصل ها استایل کبوی خیلی خواهان پیدا می کند شما آزاد هستیم که خیلی چیزهایی را با آن ست کنید امسال شاهد طراحی های خنک سبک و راحتی هستیم. و دارای طول پرش مناسب و متوسط.

کسانی که پایین تنه درشتی دارند می‌توانند از این شلوارها بسیار بهره ببرند آنها باید شلوارهایی با کمر باریک و دمپا پهن تهیه کنند. حتماً سعی کنند که برش کمر را حفظ کنند و می توانند جلیقه هایی با برش هایباریک و کوتاه بر روی تاپ و بلوز خود را بپوشند.

 در واقع ترفند لباس پوشیدن بسیار بسیار مهم باشه  که چه هیکلی از شما نشان بدهد. شاه باید پیراهن های انتخاب کنید که اگر آنها را می‌خواهید داخل شلوار هایتان جا دهید، کمترین زحمت و سایه اندازی را بر روی شلوار شما داشته باشه اگر از من می شنوید حتماً باید شلواری مناسب به کار خودتون پیدا کنید تا کمترین سایه روشنی را بر روی اندام شما ایجاد کند. اگر می خواهید باریکتر به نظر بیایید شلوارهایی که بر روی مچ پا قرار می گیرند انتخاب کنید و حتی المقدور آن هایی که ساده هستند بهترین گزینه برای شما خواهند بود.

در واقع پوشیدن این شلوارها هم با کفش های اسپرت و هم با کفش های پاشنه دار بسیار میتونه گزینه مناسبی باشه از ظاهر بسیار زیبایی را به شما می بخشد.

شلوار های هم که کمی تم ورزشی دارند مثل جیبهایی که روی شلوار پیدا باشه یا دمپا کش ها شلوارهایی که جنس آنها از الیاف ورزشی استفاده شده باشه امسال بسیار به بازار آمدند.

شلوارهایی که کمی راحت تر به نظر میان و یا نخی میتوانند قدرت زنانگی را بیشتر کنن و حس محکم بودن را به آنها القا کند. اگر می خواهد اسپرت داشته باشید  توصیه من به شما این است که از این شلوار را در کمد لباسی خود داشته باشید ها آنها را می‌توانید با تیشرت و  بلوزهای  آزاد امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *