Taking too long? Close loading screen.
جی استایلیش
فرصتی برای بهتر دیده شدن شما

رنگ موهای سال 2020

رنگ موهای سال 2020

hair color jstylish جی استایلیش

ممکن است از چیز خسته شده باشید یا اینکه بخواهید تغییری در رنگ موی خودتان ایجاد کنید؟

 معمولاً تغییر رنگ مو هم آسان هست و هم سرگرم کننده در سال ۲۰۱۹ بیشترین مدها چیزی مثل منوی نوشیدنی بود:  رنگ نوشابه‌ای،  رنگ قهوه ای روشن آیس کافی یا چیزی مثل اینها.

 ولی به نظر می‌رسد که در سال ۲۰۲۰ این نوع ترند ها راحت تر و سبک تر شده اند و مثل سایه روشن هایی خیلی کم رنگ بر روی مو ایجاد می شوند.

نچرال یا طبیعی به معنی کسل کننده و خسته کننده نیست بلکه ثبت شناسان در تلاشند که با استفاده از اضافه کردن تکنیک های جدید چیز های قابل توجهی را ارائه دهند.

مو توید

معمولاً در ماه های آخر سال ۲۰۱۹ رنگ مویی که از ریشه تیره بود و به انتها که می رسید روشن تر می شد بیشتر مورد استقبال قرار می گرفت ولی به مرور زمان این اتفاق کمرنگ تر شد و مشتریان بیشتری که خواهان این مدل رنگ بودند می خواستند که اختلاف رنگ ها کمتر شود و بیشتر به سایه روشن تبدیل شود در واقع می توان گفت یک کنتراست با موهای طبیعی یا رنگ قهوه ای که با قطعات طلایی تقسیم شده باشد می ‌توان گفت جذابیت بیشتری دارد.

رنگ مو 2020 جی استایلیش

پلاتینه 

جالب ترین راه برای رنگ موی پلاتینه ریشه های کمی تیره هست که چهره راحت تری را نشان می دهد در واقع یک آرایشگر نیویورک می گوید راحت ترین وساده ترین روشی است که خانم هایی که علاقه مند به رنگ موی پلاتینه یا بور هستند. در واقع نباید مرزی بین ریشه های تیره و رنگ پلاتینه مو باشد.

رنگ مو 2020 جی استایلیش

مسی زنگ زده

 در واقع این رنگ به دلیل گرم بودن آن می تواند برای کسانی که رنگ پوست سبزه ای دارند بسیار گزینه مناسبی باشد.

رنگ مو 2020 جی استایلیش

گرگ و میش

 در واقع روش رنگ آمیزی است به گفته رنگ شناسی شیکاگو گرگ و میش مخصوص بانوان ای است که زیر رنگ گرم دارند و هنوز هم می خواهند ابعادی طلایی در رنگ موی خود زیرا این رنگ مو بسیار هزینه های کمتری  برای نگهداری دارد و به راحتی می توان تا چند ماه با آن کنار آمد.

رنگ مو 2020 جی استایلیش

موهای قهوه ای

 قهوه ای دارای پایه رنگ ماهگونی عمیق و قهوه ای شکلاتی هست. در واقع سایه روشنی که بر روی مو می اندازد راهی عالی برای هوای سرد زمستانی هست ولی در حالی که هنوز هم گرما ایجاد میکند.

رنگ مو 2020 جی استایلیش

نتیجه‌گیری:

در مورد رنگ مو باید گفت که در مرحله اول باید به فرم چهره و رنگ پوست دقت کنید حتی به مدل کوتاهی مو هم مرتبط است. در نتیجه با خواندن مقاله ها و مدلهای بیشتر در این رابطه بهترین رنگ مو را برای خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *