Taking too long? Close loading screen.
جی استایلیش
فرصتی برای بهتر دیده شدن شما

راهنمای گام به گام کسب درآمد از اینستاگرام

راهنمای گام به گام کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام جی استایلیش

تاکتیک هشتم

من فرض می کنم که شما مایلید که سخت کار کنید حتی شما آماده اید که ایده‌های مدرن تجاری و بیزینس را تجربه کنید. آقای نل پتال هم اعتقاد زیادی به پول دراوردن به روش سریع دارد حتی در این زمینه کتابی منتشر کرده است.  با این اوصاف بگذارید فرصت منحصر به فردی که اقتصاد به ما ارائه کرده است را ارائه دهم. آقای نل پتال بیشتر اوقات در جاده است و در هتل ها زندگی می کند.او حتی ماشین صفر خود را فروخته تا بتواند پول خود را سرمایه گذاری کند.

 اکنون من توسعه‌ای مشابهی برای شما دارم: اتاقهای اضافی را در خانه خود اجازه دهید به خصوص اگر در شهر زندگی میکنید که توریست و گردشگران زیاد رفت و آمد می‌کنند.

من مطمئن هستم که شما قبلاً در مورد شرکت Airbnb چیزی شنیده اید، اگر که مایل هستید در مورد این شرکت اطلاعات بیشتری به دست آورید حتما اینجا را کلیک کنید.

 10 میلیون کاربر و بیش از  ۶۴۰ هزار میزبان در سراسر جهان دارد. اینفوگرافیک پایین داستان آن ها از شروع تا پایان است.

Airbnb Jstylish

شرکت کار فوق‌العاده‌ای که انجام می‌دهد این است که مسافران را که به دنبال گزینه های اقامتی مقرون به صرفه هستند را با افرادی که مایل به اجاره آپارتمان یا اتاق های از آپارتمان خود هستند را به هم وصل می کند و اجاره می دهد در واقع این تعریفی جذاب از زیر و بم کار آنهاست. آنها با شتابی که به پیش می روند و در حال رشد هستند و انتظار می رود که تا سال ۲۰۲۵ سرمایه آنها تبدیل به یک میلیارد دلار شود.

آیا دوست دارید بدانید که در شرکت Airbnb امکاناتی وجود دارد؟

 کسانی هستند که در این شرکت در آمد سالانه خود را به ۶ رقم رسانده‌اند.

 همانطور که حدس زده‌اید اینستاگرام یک بستر عالی برای تبلیغ Airbnb  شما است. شما اگر به دنبال گزینه های اقامت در این شرکت هستید و می خواهید برای خود یک کاری را دست و پا کنید این تجارت آنلاین بدون تعامل با مردم نیست شما به یک سری فاکتورهای احتیاج دارید:

 تلاش و زمان لازم برای راه اندازی فضای کاملا مبله و راحت

هزینه های مربوط به امکاناتی که شما ارائه خواهید داد مانند صبحانه خدمات نظافت و مواردی از این دست

قوانین شهری که در آن زندگی می کنید حتماً در این مورد با یک وکیل مشورت کنید.

چگونه می‌توانید یک میزبان خوب و با تجربه باشید.

باید حتماً فضای شخصی و خصوصی مهمانان خود را مهیا کنید.

بیش از این ح خدمات این شرکت نمی پردازیم اگر که فکر می‌کنید که می‌توانید از این راه درآمد کسب کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم که از طریق این لینک وارد سایت Airbnb شوید و از بقیه امکانات و اطلاعات آن استفاده کنید.

تاکتیک نهم

سفر کنید تصاویر زیبای خود را در اینستاگرام قرار دهید و پیرامون آن یک تجارت ایجاد کنید بختانه تعداد زیادی از افراد هستند که مسافرت را دوست دارند می‌توانید از رویدادها تصاویر ها و قسمتهای مختلفی از جهان را که می‌بینید آنها را ثبت کنید. حتی می توانید یک بلاگ مسافرتی داشته باشید چه چیزهایی در سفر شما پیش آمده چه اتفاقاتی افتاده و به کجاها سفر کرده‌اید. 

شما در دنیای دیجیتال امروز می توانید در هنگام سفر کردن هم تجارت کنید استراتژیهای برای کسب درآمد با ایجاد یک تجارت بازاریابی و خودکار سازی فعالیت های آن می توانید به راحتی سفر کنید و کارهای دیگر را به اشتراک بگذارید. حتی می توانید در زمینه که مهارت های خاصی دارید مانند بازاریابی محتوا یک کسب و کار مشاوره راه بیندازید.

شما می توانید از سفر خود به صورت گسترده و با اشتراک گذاشتن تجربیات خود به صورت بصری در اینستاگرام تا کسانی که میخواهند برنامه‌ریزی در سفر داشته باشند مشاوره دهید قبل از شروع کار با نحوه بازاریابی در اینستاگرام بگذارید چند مورد را بگوییم:

برای راه‌اندازی این نوع تجارت که در سفر باشید به چند هزار دلار پس‌انداز نیاز دارید. در ابتدا تا زمانی که شروع می‌کنید برای کسب در آمد مدتی شاید مجبور شوید که در مکان های کم هزینه تر زندگی کنید مانند کشورهای شرقی آسیا.

 حتماً لازم نیست که قبل از این کار یک آژانس مسافرتی برای خود تاسیس کنید چون هزینه راه اندازی و نگهداری آن و کنترل بسیار زیاد است. 

اگر شما عاشق فضاهای باز و ماجراجویی هستید می توانید آموزش تورهایی برای گردشگران گذاشته می شود استفاده کنید.

 اگرچه سفر به جهان به نظر ایده های هیجان انگیز می رسد اما  یک هدف خیلی راحتی نیست شما باید یک مکان خاص و خدمات را به مشتری های خود ارائه دهید و قبل از آن احتیاج است که شما آن هدف را پیدا کنید برای آن برنامه‌ریزی داشته باشید حتماً قبل از شروع خودتان به آنجا سفر کنید. اول مشتری باشید و بعد مشتری هاتون رو جمع کنید. وقتی راه خود را پیدا کردید آن وقت می توانید تور را به مهمانها ارائه دهید.

شاید تا اینجا همه شما را به ساختن ایده ای برای سفر هیجان زده کردم اما این به این معنی نیست که در همه حالت یک تجربه جذاب باشد. ممکن است برای اطمینان از یک تجربه خیلی خوب برای مهمان ها به مکان های مشابه رفت و آمد کنید. از آنجا که این کار یک تجارت محسوب می شود شما باید کارهای زیادی را صرف کنیم نظرات زیادی را جمع آوری کنید خدمات خود را بهبود ببخشید. شما می توانید از یک سری افراد خاص استفاده کنید و تور را فقط برای آنها تعریف کنید. شما باید مشکلات احتمالی را تجزیه و تحلیل کنید از تهدید ها آن ها را به فرصت تبدیل کنید.

چگونه می توان تجارت مسافرتی خود را در اینستاگرام به بازار عرضه کرد؟

سفر معادل تجربه های زیبا ، عجیب و غریب و شگفت آور است. به راحتی می توانید هر یک از این تجربیات را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. بگذارید با چند نکته خاص در زمینه بازاریابی بگویم.

1.لحظات زیبا را از سفرهای خود به اشتراک بگذارید

کسب درآمد اینستاگرام جی استایلیش

 آیا سگی را پیدا کرده اید که در نزدیکی ساحل کاپ کیک بخورد؟ اینستاگرام خود را باز کنید ، یک عنوان سریع تایپ کنید و تصویر را ارسال کنید. بیشتر live ویدیو بگذارید.

2. مشکلی نیست حتی اگر منظره ای زیبا پیدا نکنید

کسب درآمد اینستاگرام جی استایلیش

حتی گاهی اوقات به یک غروب آفتاب زیبا یا حومه منظره زیبا برای مسحور کردن مردم نیازی ندارید. مخاطبان اینستاگرام شما عاشق سفر هستند. پس سعی کنید از تغییر کوچکترین محلی که در آن زندگی می کنید عکس بگذارید.

3. از مخاطبان خود راهنمایی سفر بگیرید

کسب درآمد اینستاگرام جی استایلیش

اگر جامعه شما با همسفرانی پرشور درگیر است ، لازم نیست یک رابطه یک طرفه باشد. می توانید آنها را در بحث درباره برنامه های خود مشارکت دهید. می توانید پیشنهادات آنها را در مورد مکانهایی که می خواهید به آنها سفر کنید جویا شوید.

4. تصاویری از غذاهای محلی را به اشتراک بگذارید

کسب درآمد اینستاگرام جی استایلیش

غذا بخشی عظیم از هر فرهنگ و انگیزه اصلی برای افراد در کشف مکان های جدید است. بنابراین هر زمان که در یک رستوران محلی بیرون غذا می خورید ، از غذایی که می خورید تصویری کاملاً ارزشمند به اشتراک بگذارید.

کسب درآمد اینستاگرام جی استایلیش

5. تصاویر محصولات مفید را برای مخاطبان خود به اشتراک بگذارید

کسب درآمد اینستاگرام جی استایلیش

بسیار خوب ، ما قبلاً در مورد این تاکتیک پول اینستاگرام بحث کرده ایم. هنوز هم می‌خواهم دوباره تأکید کنم که پست های حمایت شده راهی عالی برای کسب درآمد از مخاطبان اینستاگرام شما است. شما می توانید صرفاً با به اشتراک گذاشتن محصولات مفید با فالوورهای خود ، در این مسیر درآمد مناسبی کسب کنید.

در اینجا یک روش جایگزین برای کسب درآمد از طریق تخصص سفر خود وجود دارد:

با داشتن تجربه کافی سفر حتی می توانید محصولات دیجیتال را با تخصص سفر خود بفروشید.

به عنوان مثال: کریس و استفانی هر دو نویسندگانی هستند که دستاوردهای خارق العاده ای در سفر دارند. کریس قبل از 35 سالگی به 193 کشور سفر کرده و استفانی 20 سال در جاده کار کرده و به 120 کشور رفته است.

آنها با یک دوره 99 دلاری با عنوان “سفر رویایی خود را به واقعیت تبدیل کنید” از تجربه گسترده سفر خود درآمد کسب کرده اند. این یک دوره 33 واحدی است که در مورد استراتژی سفر ، اتحاد شرکت های هواپیمایی ، کسب مایل ، هتل ها ، تدارکات و حتی سفر به صورت رایگان بحث می کند.

کسب درآمد اینستاگرام جی استایلیش

نتیجه

اینستاگرام با حفظ سرعت فوق العاده با سرعتی باور نکردنی رشد می کند.

از این که به سادگی یک برنامه اساسی به اشتراک گذاری عکس باشد ، فاصله زیادی گرفته است. مارک ها سرمایه گزافی از بودجه بازاریابی خود را در این سیستم سرمایه گذاری می کنند. بنابراین اینستاگرام فرصت خوبی را برای افراد هوشمند فراهم می کند تا بتوانند به سرعت مخاطبان خود را بسازند و از آن درآمد کسب کنند. با بسیاری از فرصت های بالقوه تجاری ، هرکسی می تواند از اینستاگرام درآمد کسب کند.

من شما را تشویق می کنم که با اجرای یک تاکتیک ساخت پول در اینستاگرام ، در مورد این موقعیت عظیم اقدام کنید.

تا حالا چه نوع تجربه ای از کسب درآمد از حساب اینستاگرام خود داشته اید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *