Taking too long? Close loading screen.
جی استایلیش
فرصتی برای بهتر دیده شدن شما

راهنمای گام به گام کسب درآمد از اینستاگرام

راهنمای گام به گام کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام جی استایلیش

آیا دوست دارید بدانید که چگونه اینستاگرام فالوور ها و یا مشتریان را برای وبسایت Foundr جمع می‌کند؟

 این وبسایت بازی های الگوریتمی اینستاگرام را پیدا کرده است. از روش “هل دادن به سمت محصولات” مانند کتابهای الکترونیکی رایگان برای جذب ۱۰ هزار فالوور اینستاگرامی در لینک بیو استفاده کرد.

اینستاگرام جی استایلیش

 در واقع این گونه بود که اگر شما دوست داشتید که کتاب الکترونیکی رایگان ای داشته باشید باید  بر روی لینک کلیک می کردید و وارد سایت می شدید. پیشنهاد می کنیم که حتما به این وبسایت( Foundr) سری بزنید مطالب خیلی مفیدی در مورد زیاد شدن فالوور های اینستاگرام و نوشته های بروز کسب و کارهای تان نوشته شده است.

به عنوان مثال در سال ۲۰۱۵ برایان هریس با دوره ویدیویی که چگونه با گرفتن ۱۰ هزار فالوور بیش از ۷۵۰ هزار دلار درآمد کسب کنیم به فکر ایجاد محصول جدید افتاد که یک دوره ویدیویی بزرگ ۱۰ ساعته با موضوع بازاریابی بود.

 او دریافت که مخاطبان خود نمی خواهند در اطلاعات زیاد غرق شود آنها خواهان یک سیستم ساده با نکات قابل اثبات و عملی برای راه اندازی کسب و کار های تجاری خود هستند و این پاسخ به نیازهای فالوور ها بود.

 برایان کاری که در پست و وبلاگ خود کرد این بود که مخاطبان خود را به پشت صحنه برد. و آنها ظرف ۲۴ ساعت به ارزش ۳۰ هزار دلار محصول برایان را خریدند. اگر یادتان باشد در مقاله قبلی یکی از استراتژی های زیاد کردن فالوور اینستاگرام بردن مخاطبان به پشت صحنه بود پیشنهاد میشه که حتما این مقاله را کامل مطالعه کنید.

 نباید انتظار داشته باشید که شما با این ابزار هایی که  معرفی شد اولین محصول خود به این اعداد و ارقام برسید باید درک این را داشته باشید که از نوع اطلاعاتی که به مخاطبین خود می دهید اطلاعاتی هوشمند بسازید.

 چگونه میتوانید یک دام برای محصول خود پهن کنید؟ یا چگونه می توانید ایده خود را یک ارزش کنید؟

 شما در واقع باید یک فرایند بسازید چگونه؟

 با قصه گویی در اینستاگرام برند تجاری خود را بازاریابی کنید و بسازید باید سایت مربوط به محصول خود را راه اندازی کنید، یک لیست ایمیل راه اندازی کنید، رابطه برقرار کنید و چند نفر از افراد را برای تبدیل شدن به بهنرین مشتریانتان در سایت خود جذب کنید. اما در دنیای واقعی تجارت رفتاری خطی ندارد. در واقع با زبان ساده تر می توان گفت که بسیار طیف های نزولی و صعودی زیادی به همراه دارد و این شما را نباید دلسرد کند.

 3 دلیل عمده وجود دارد که چرا شما نمی توانید یک محصول را در یک دوره به خوبی بفروشید و موفق شوید:

 ایده های شما تمام می شود و یا در وهله اول ایده‌های ندارید.

 شما اطمینان دارید که به اندازه کافی خوب هستید.

 حصول را روانه بازار می‌کند که بعدا متوجه می‌شوید که هیچ‌کس به آن تمایل خرید ندارد.

 در واقع این شروع بدی برای حضور در دنیای فروش است. ولی من این را یک تجربه می دانم برای حل این مشکلات یک راه حل وجود دارد. شما باید ایده خود را کامل بسازید یک نسخه اولیه برای پیش فروش از آن درست کنید.

 می خواهید بدانید چگونه؟

 حتما به دنبال کتاب‌هایی باشید که در مورد فروش توضیحاتی داده اند.

 یک روش صمیمی تر وجود دارد که بررسی مخاطبانی است که در اینستاگرام ایجاد کرده اید و از آنها بخواهید که به چه چیزی مایل هستند و چه چیزی دوست دارند خریداری کنند.

 برایان هریس  برای راه اندازی محصول خود از این استراتژی استفاده کرد. از تجزیه و تحلیل های خود دریافت که محبوب ترین بلاک های خود را نگاه کنند و یک لیستی از علاقه مخاطبین خود ایجاد کند و این ایده اولیه برای تولید محصول خود بود.

اینستاگرام جی استایلیش

 سپس او لیست گوگل را باز کرد و به جمع آوری بازخورد ها و علایق مخاطبین پرداخت.

 نشان دادند و ایراداتی در مورد کسب و کار های شان را به آنها نشان داد که منجر به این شد که از او ۳۹ پیش خرید به وجود آید.

او سپس به چک لیست خود برگشت و به سرعت شروع به ساخت دوره جدید کرد وقتی این دوره را راه اندازی کرد در مدت ۱۰ روز توانست ۲۲۷ و ۷۵۰ هزار دلار درآمد کسب کند.

 این پول میتونه خیلی شیرین باشه نه؟

 برای یافتن ایده های سودآور محصول خود را در اینستاگرام وب سایت خود به طور همزمان به فروش برسانید.

 شما می توانید از طریق یک پست تصویری و حتی یک فیلم کوتاه ۶۰ ثانیه ای بزرگترین چالش های مخاطبان خود را زیر سوال ببرید. 

فالوور های شما با اظهار نظر و ارسال پیام های مستقیم از شما سوال هایی میپرسند که شما می توانید به سادگی آنها را به لینک در وبسایت خود ارجاع دهید.

اینستاگرام صرفاً یک برنامه به اشتراک‌گذاری عکس نیست. به راحتی و با سیاست هایی که میتوانید پیش بگیرید می توانید از اینستاگرام درآمد داشته باشید.

تاکتیک هفتم

 با فیلم های اینستاگرامی مخاطبان یوتیوب خود را بیشتر کنید:

 اگر یوتیوبر هستید استراتژی های ساخت و ساز و تکنیک های فنی تر قبلاً در مورد آن بحث کردیم می توانید برای پیشرفت هنر خود صرف کنید.

 اما ما این را نمی خواهیم جهان به تعداد بیشتری از افراد خلاق نیاز دارد.

 ما یک مدل تجاری ساده داریم که در زمینه ادغام اینستاگرام با بستر ایجاد محتوای مورد نظر شما کار می کند.

 این مقاله را دنبال کنید تا امکانات پولی را به شما نشان دهیم.

 من عاشق تماشای زیاد فیلم های یوتیوب هستم این یک منبع عظیم برای آموزش سرگرمی و تفریحات ناب است. تعجب نیست که روزانه بیش از یک میلیارد ساعت محتوای ویدیویی در یوتیوب تماشا می شود.

 در واقع ۷۰ درصد بینندگان یوتیوب معتقدند که سازندگان یوتیوب یا یوتیوبر ها می تواند فرهنگ را شکل دهند. چه کسی محتوا ایجاد می کند و چگونه زندگی می کند؟

 خوانندگان، گیتاریست ها، کمدین ها، فیلمسازان و افراد ساده ای مثل شما.

اینستاگرام جی استایلیش

 در اینجا جای داره که بگوییم درصد سرچ در استایل و مد 18.4% است.

 در ایران شما می توانید از سایت های مختلف مانند آپارات که جی استایلیش نیز در آن فعالیت دارد استفاده کنید.

 یوتیوبر ها چگونه درامد زایی می کنند؟

آنها از طریق تبلیغاتی که در فیلم هایشان نشان داده می شود درآمد کسب می‌کنند یوتیوب از سال ۲۰۰۷ تاکنون ۲ میلیارد دلار به سازندگان خود پرداخت کرده است.

 اما روش‌های دیگری برای کسب درآمد هم وجود دارد، همکاری با برندها:

 در واقع سازنده محتوای ویدیویی با یک تا ۳ میلیون فالوور به طور متوسط ۱۲۵ هزار دلار برای هر پست دریافت می کند در واقع اینفلوئنسرهای یوتیوب بیشتر از شبکه‌های اجتماعی دیگر دستمزد دریافت می کنند.

اینستاگرام جی استایلیش

 راهی عالی دیگر برای کسب درآمد ارائه محتوای اختصاصی و حق امتیاز دادن به  فالوور های خود است.

در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید تعداد بازدیدهای هر ویدیوی YouTube را که با بازاریابی اینستاگرام منتشر می کنید افزایش دهید:

1. تیزر تبلیغاتی برای فیلم های YouTube خود منتشر کنید و هیجان ایجاد کنید

آیا در حال ساخت تریلر هستید تا درمورد مطالبی که به زودی منتشر می شود ، هیاهو ایجاد کنید؟

سپس در Instagram Stories ابزاری درخشان است.

می توانید در مورد نحوه تولید محتوای خود در پشت صحنه به افراد نشان دهید. اگر توجه شما را جلب کند ، حتی یک عکس هم می تواند این کار را انجام دهد.

2. زندگی واقعی خود را نشان دهید و روابط اجتماعی خود را با طرفداران خود گسترش دهید

آیا تابحال پولی را برای خرید محصولی توسط شرکتی که قبلاً هرگز در مورد آن نشنیده اید خرج کرده اید؟

احتمالاً نه!

شما به عنوان یک هنرمند باید با مخاطبان خود در ارتباط باشید و با آنها رابطه برقرار کنید. در غیر این صورت ، نمی توانید انتظار داشته باشید که آنها محتوای شما را تماشا کنند و به شما اهمیت دهند.

مفهوم فقط ایجاد یک دسته از 1000 طرفدار واقعی که مشتاقانه در انتظار کار شما هستند . فقط این طرفداران می توانند به شما کمک کنند تا یک زندگی راحت داشته باشید.

اینستاگرام جی استایلیش

3. برای تعامل با مخاطبان و دریافت الهام از محتوا ، از اینستاگرام استفاده کنید

یک روز ، ناگهان ، ممکن است با یک عنوان خلاقانه روبرو شوید. این برای همه هنرمندان اتفاق می افتد. خوشبختانه برای شما ، مخاطبان اینستاگرام شما می توانند به عنوان آغازگر ایده های محتوای جدید عمل کنند. در نهایت ، شما به مخاطبان خود خدمت می کنید و درگیر کردن آنها در بحث درباره محتوای خود یک روش عالی است.

4- از هشتگ ها برای رسیدن به مجموعه ای کاملاً جدید از مخاطبان استفاده کنید

اینترنت مکانی آشفته است که در هر ثانیه محتوای زیادی تولید می شود. یک راه عالی برای اطمینان از موفقیت و تلاش برای دستیابی  به سیستم عامل های مختلف( شبکه اجتماعی) است.

اینستاگرام از قابلیت ارگانیک فوق العاده ای برخوردار است و به شما امکان می دهد از هشتگ هایی برای جلب مخاطبان با علایق مختلف استفاده کنید. براساس مضمون ویدئوی YouTube خود ، می توانید برای هر پست حداکثر 30 هشتگ استفاده کنید و بازدید بیشتری داشته باشید (لطفا استراتژی هشتگی را که در بالا به اشتراک گذاشتم بخوانید).

در نهایت فقط دو مورد از استراتژی های کسب درآمد در اینستاگرام مونده. امیدواریم که تا اینجا از این استراتژی ها استفاده کرده باشید و در کسب و کار خود استفاده کنید. موفق باشید.

2 Comments

  1. mtpolice24 گفت:

    Great information. Lucky me I discovered your website by accident (stumbleupon).
    I’ve bookmarked it for later!

    Review my webpage: mtpolice24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *