Taking too long? Close loading screen.
جی استایلیش
فرصتی برای بهتر دیده شدن شما

راهنمای گام به گام کسب درآمد از اینستاگرام

راهنمای گام به گام کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درامد اینستاگرام

اینستاگرام یک نوع نیروی طبیعی است. در واقع در ابتدا فقط یک برنامه به اشتراک‌گذاری عکس بود و در کمتر از ۷ سال به یکی از بهترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تبدیل شد. در دو سال گذشته تعداد کاربران خود را دوبرابر کرده و به ۷۰۰ میلیون کاربر رسیده است و  در زمانی که استوری اینستاگرام در سال ۲۰۱۶ در ماه آگست راه اندازی شد، رشد آن بیشتر شد.

ایننستاگرام جی استایلیش

در واقع این مسیر بسیار چشمگیر است این فقط نشان دهنده این است که ببینیم مردم چگونه به محتوای ساده و بصری محور پاسخ می دهند علاقه به اینستاگرام در طی ۶ سال گذشته بسیار افزایش یافته و به شدت شک دارم که به زودی این روند کند بشه. مهم نیست که در واقع چه دیدی ما از اینستاگرام داریم مردم عاشقان هستند به یکی از محبوب ترین راه های پشت تراک گذاشتن عکس است حتی در بسیاری از موارد هنگام جستجو عکس به جای google image اینستاگرام را انتخاب می کنیم، زیرا که بسیار آسان و قابل دسترسی تر از گوگل است و اکثریت قریب به اتفاق تصاویر بسیار با کیفیتی دارند.

فرصت کسب درآمد در اینستاگرام

 آیا شما هم میخواهید چیزهای بدانید که من کاملاً در مورد بازاریابان دوست دارم؟

 آنها بسیار متعهد به خدمت و مخاطبانشان هستند هنگامی که شما یک تجربه عالی برای چشم انداز های خود ایجاد می کنید تبدیل می شود به یک محصول جانبی ولی من شما را با این تفکرات و انگیزه ها تنها نمیزارم و من فرض می‌کنم که شما یک بازاریاب بسیار باهوش هستید.

شما بعد از خواندن موارد زیر و سپس تبلیغات برای فروش محصول خود راهی عالی برای درآمد زایی درآمدزایی پیدا میکنید.

قبل از این نمیدانستی؟

 این بارزترین استراتژی برای کسب درآمد آنلاین است بیایید ببینیم چگونه میتوانیم ماهانه ۲۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار و یا حتی بیشتر هم از این پلتفرم اجتماعی بصری درآمد کسب کنیم. دوست دارید داستانی الهام‌بخش از افرادی که از اینستاگرام درآمد کسب کرده‌اند را به اشتراک بگذارم؟

1.ترازا نوجوانی هست که ویدیو های خود را که شامل اسلایم های دست ساز و خانگی است را در حساب اینستاگرام خود به اشتراک می‌گذارد. حساب او پر شده است پست های رنگارنگ فقط با ۲۲۸ پست ۷۴۰ هزار نفر را در حساب خود جای داده این کار برای او سطح هزار بازدید کننده دارد.

فکر می کنید که کاربران اینستاگرام علاقه زیادی به خرید اسلیم های خانگی دارند مخصوصاً از یک نوجوان؟

 شرط میبندی؟

 وقتی که وبسایت او را تماشا کردم تمام طعم ها و رنگ های او به فروش می رفت هر ماه ۳ هزار دلار کسب درآمد داشت. این برای یک کودک ۱۳ ساله بسیار خوشایند و پر خلاقیت بود. رضا تنها فرد نوجوان نیست ۱۳ ساله از کالیفرنیا سارا ۱۲ ساله از کارولینای شمالی نیز حساب های اینستاگرام خود را برای هزاران دنبال کننده ساخته‌اند و از آنها پول مناسبی کسب می‌کنند. همان طور که می گویند سن فقط یک عدد است اما یادم نمی آید که وقتی ۱۲ ساله بودم خیلی نوآوربوده باشم!

2. با تنوع مخاطبان در اینستاگرام ، همه فرصت کسب درآمد را دارند. بنابراین ستاره بعدی پول ساز اینستاگرام را در لیست ما ملاقات کنید: سارا تسکر.

 

او یک زن 32 ساله از یورکشایر بود که به عنوان یک گفتاردرمانگر NHS کار می کرد. چهار سال پیش ، در حالی که در یک مرخصی زایمان چهار ماهه بود ، حساب کاربری خود در اینستاگرام را ایجاد کرد

حساب او با تصاویر زیبایی از زندگی اش پر شده است. و سال گذشته تقریباً 120،000 پوند درآمد کسب کرد. او علاوه بر اینکه از طریق مارک ها و ارسال پست پول پرداخت میکرد ، از مربیگری افراد در مورد خلاقیت و بازاریابی اینستاگرام نیز درآمد کسب می کند.

پول از اینستاگرام: با کمک پیش فرضها

نمی توانید به یک اینفلئنسر خفن تبدیل بشین. یک شرح زیبا بنویسید ، و شروع به ارسال تصاویر از زندگی روزمره خود کنید. این ممکن است برای تحت تأثیر قرار دادن دوستان شما خوب باشد ، اما اگر به دنبال کسب درآمد هستید ، در اینجا چندین مورد ذکر شده است.

1. تحت تاثیر و نفوذ – چرا مشاغل به یک کاربر اینستاگرام مثل شما پول پرداخت می کنند؟

 

آنها در معرض مخاطبان شما قرار می گیرند و آنها امیدوارند که با خرید یا توصیه محصولات شما به دنبال کنندگان خود ، درآمد کسب کنند.

اگر در زمان مناسب پست ارسال کنید و از هشتگ استفاده کنید (بعداً در مورد این تاکتیک ها صحبت خواهیم کرد) ، در این صورت دسترسی ارگانیک شما در مقایسه با سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی بیشتر خواهد بود.

 

اما اگر برای شروع فقط چند صد دنبال کننده اینستاگرام داشته باشید چه می کنید؟

تعداد مخاطب بالقوه شما کم است. با وجود فضای نمونه کوچک ، محتوای شما توسط افراد زیادی دیده نخواهد شد ، چه رسد به اینکه فروش محصولات شما یا یک برند را به دنبال داشته باشد.

 

به همین دلیل برای درآمدزایی از سیستم عامل قطعاً به چند هزار دنبال کننده نیاز دارید.

همانطور که حدس زده اید ، رسیدن فقط به مرحله اول قیف کمک می کند: آگاهی.

 

اگر می خواهید فروش ایجاد کنید ، پس باید مهارت های اقناعی داشته باشید (معروف به نفوذ و تاثیر گذاری). مخاطبان شما باید در مورد توصیه های شما اقدامی انجام دهند. الکساندرا لاماچنکا روند کار را در زیر نشان می دهد.

قیف درامد زایی از دید اینستاگرام

بنابراین فقط ایجاد یک حساب کاربری تصادفی و جمع آوری چند هزار دنبال کننده به تنهایی کافی نیست. شما باید به یک شخصیت جذاب اینستاگرام تبدیل شوید.

فالوور ها مطمئناً با بیشتر شدن فالوور ها تقویت حساب کاربری شما بیشتر می‌شود. حتی از لحاظ ریاضی هم احتمال حضورشما در اکسپلور اینستاگرام افزایش پیدا میکند. اما اگر همه نسبت به پست های شما روز به روز سردتر شوند چه میکنید؟ علیرغم این است که شما هر روز بهترین کار خود را انجام می دهید ولی احساس شکست می کنید.

در واقع روش اینستاگرام و بیشتر شدن فالوور ها به این بستگی دارد که هر فالوور چند فالوور دیگر می تواند برای شما به همراه داشته باشد و شما را به بقیه معرفی کنند شعب باید در مورد کامنت ها و یا ایمیل ها و یا دایرکت هایی که برای شما در اینستاگرام زده میشه توجه کنید و برای هرکدام از کامنت هایی که برای شما گذاشته می شود سوال و جواب ایجاد کنید تا بتوانید با مخاطب خود بیشتر صحبت کنید.

money Instagram jstylish

بنابراین اگر در حساب اینستاگرام خود افرادی حضور دارند که به ندرت شما را به اشتراک می گذارند و فالوور های شما کم هست، به روز رسانی های شما در اینستاگرام و پست هایی که میگذارید به مشکل برخورده است که در بخش‌های بعدی به آن اشاره می کنیم.

در واقع دینا فارمل مبلغ مناسبی توسط مارک های بهداشتی دریافت می کند زیرا در تمام پست های خود فالورهای خوبی به همراه دارد به پست زیر نگاه کنید با وجود داشتن ۳۳۶۸ فالوور ۹۸ لایک و ۱۵ نظر در مورد این عکس به دست آورده. این یعنی بیش از ۳ درصد تعامل.

درآمد اینستاگرام جی استایلیش

اگر مستقیماً محصولات خود را در اینستاگرام می فروشید لزوماً به افراد زیادی احتیاج نداریم فرض کنید شما یک دوره بلیط را با قیمت ۲۹۷ دلار در بازاریابی اینستاگرام می‌فروشید. در این صورت شما می‌توانید حتی با حدود هزار دنبال کننده درآمد مناسبی داشته باشید.

به همین ترتیب اگر مهارت خاصی دارید مثل عکاسی نوشتن انیمیشن ویرایش ویدیو اینستاگرام فقط در مدل کسب و کار شما نقش عملکردی دارد حتی شما می توانید از امروز حساب خود را باز کنید و روزانه حدود ۳ تا ۵ پست به روز رسانی کنید شام می توانیم مشتریان بالقوه خود را پیدا کنید بسته به مهارت و تجربه و میزان مهارت خود اول مشتری خود را میتوانید تا فردا ببینید.

تاکنون امیدوارم در کرده باشید که به راحتی هم نمی شود از اینستاگرام پول بدست آورد باید به کار خودش تا بدهید در بخش بعدی به چگونگی سازماندهی حساب کاربری شما خواهیم پرداخت.

 در ادامه:

خلاصه: چگونه می توان یک دنباله دار قابل توجه در اینستاگرام ایجاد کرد که در انتظار به روزرسانی شما باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر برای تبلیغات و درامد بیشتر به این اینجا رجوع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *